Menu:

Eğitim Yönetim Sistemi

Beycon Group Genel Müdürü Barış Yardımoğlu Eğitim Yönetim Sistemi Projesine açıklık getirdi

Beycon Group genel müdürü Barış Yardımoğlu, Beycon Group bünyesinde  hazırlanmış olan Eğitim Yönetim Sistemi projesinin periyodik aralıklarla veya düzenli olarak eğitim düzenleyecek  olan kurumlara büyük bir kolaylık sağlayacağını belirtti.

Barış Yardımoğlu’nun yaptığı açıklamaya göre  Eğtim Yönetim Sistemi projesi ile düzenlenen veya düzenlenecek olan eğitimlerin başvuruları ve ödemeleri internet üzerinden online olarak yapılabilecek.

Projenin İki Ana Bölümü Bulunmakta

Projenin birinci bölümü eğitim verecek kurumun ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurgulanan admin bölümüdür. Bu bölümde eğitimler, eğitimin verileceği yer, eğitmenler, kullanıcılar, kurumlar ve işlem yapılacak olan bankalar tanımlanabilmektedir. Bu bölümde kullanıcıların rolleri de belirlenmekte ve belirlenen roller doğrultusunda kullanıcılar yetkilendirilmektedir.  Eğitim Yönetim Sistemi  projesi muhasebe  programlarıyla da ortak çalışabildiğinden muhasebe işlemleri ve cari işlemler sistem üzerinden yapılabilmekte ve muhasebe raporlarına sistem üzerinden ulaşılabilmektedir. Ayrıca kullanıcılar eğitimlerin katılımcılarına ve tüm başvurularına raporlar bölümünden ulaşabilmektedir. Eğitim Yönetim Sistemi projesinin ikinci bölümü dış kullanıcılara yöneliktir. Bu bölümde kullanıcılar düzenlenmekte veya düzenlenecek olan eğitimleri görebilir eğitimlere başvurabilir, eğitim takvimine, başvurmuş oldukları eğitimlere ve ödeme bilgilerine ulaşabilirler